Monter / Blacharz izolacji termicznej

Perfekt Isolierung Ltd. Spółka komandytowa

Inne/Zagranica, Kraje UE

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2690476, z dnia 2019-10-06

Numer kontaktowy: 12 268 32 80

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych.

Monter / Blacharz izolacji termicznej

Miejsce pracy: Inne/Zagranica / kraje UE

 

Opis stanowiska

  • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe.

Wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku,
  • mile widziany certyfikat SCC/VCA.

Oferujemy

  • przy dużym doświadczeniu wysokie wynagrodzenie,
  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granicę.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

 

Prosimy do aplikacji załączyć poniższe oświadczenie:

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w procesie przyszłych rekrutacji na to stanowisko."

 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@isolierung.pl.

 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Perfekt Isolierung Ltd. Spółka komandytowa

Poznaj stanowisko: Monter 
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter