Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Monter gazowych instalacji samochodowych LPG

Profess Autogas
Wielka Brytania, Hengoed, South Wales
praca stacjonarna
4285 dni temu

Ogłoszenie numer: 228010, z dnia 2012-08-27

Firma Profess Autogas, zajmuję się montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych LPG, głównie producenta systemów AC STAG. Przez lata działalności na terenie Wielkiej Brytanii pozwoliliśmy sobie wypracować rzetelną markę w oczach klientów i ugruntować stabilną pozycje w segmencie firm zajmujących się montażem samochodowych instalacji gazowych. Do dyspozycji klientów mamy kilka stanowisk montażowych. Działalność Profess Autogas obejmuje zarówno montaż nowych, sekwencyjnych instalacji gazu LPG, jak również prowadzi serwis gwarancyjny zamontowanych przez nas instalacji jak i ogólny serwis i naprawę instalacji LPG. Wszelkie pozostałe informacje związane z działalnością i ofertą firmy znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej, pod adresem: www.professautogas.co.uk

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Hengoed, South Wales

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należał montaż, serwis i naprawa gazowych,
sekwencyjnych instalacji samochodowych LPG opartych głównie na systemie AC STAG.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, związane z branżą motoryzacyjną, bądź elektroniczną
  • doświadczenie w zawodzie, jako monter instalacji LPG, opartych głownie na częściach firmy AC SA (Stag 300) w silnikach benzynowych
  • mile widziani monterzy specjalizujący się w montażu instalacji LPG w pojazdach posiadających silnik wysokoprężny
  • kreatywność, sumienność, samodzielność i rzetelne podejście do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność czasową związaną z podjęciem pracy na terenie Wielkiej Brytanii

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na terenie Wielkiej Brytanii.
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu umowy o prace
  • pomoc w zakwaterowaniu i załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem za granicę