Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Monter Izolacji Budowlanych Niemcy
Monter izolacji termicznej – pracownik do przyuczenia

PERFEKT ISOLIERUNG Ltd. Polska Spółka komandytowa
Niemcy
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
692 dni temu

Ogłoszenie numer: 7036464, z dnia 2022-06-03

Numer kontaktowy: 12 268 32 87

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych.

Miejsce pracy: Inne/Zagranica / Niemcy, Belgia

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych, tj. rafinerie, elektrociepłownie

Wymagania

  • przyjmiemy chętne osoby na przyuczenie do zawodu montera/blacharza izolacji termicznej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granicę
  • atrakcyjne wynagrodzenie