Praca.pl Praca Niemcy Monter izolacji termicznych w przemyśle Niemcy
Monter izolacji termicznej przemysłowej / Blacharz / Pracownik do przyuczenia

PERFEKT ISOLIERUNG Ltd. Polska Spółka komandytowa
Niemcy
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
633 dni temu

Ogłoszenie numer: 7170609, z dnia 2022-07-04

Numer kontaktowy: 12 268 32 87, 12 268 32 81, 12 268 32 84

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe

Wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • mile widziany certyfikat SCC/VCA
  • mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego
  • przyjmiemy także osoby chętne do przyuczenia zawodu montera / blacharza izolacji termicznej

Oferujemy

  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granicę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią pozycją na rynku
  • możliwość długiej współpracy
  • regularne wyjazdy