Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Monter Izolacji Budowlanych Belgia
Monter izolacji termicznej przemysłowej - Blacharz - Pracownik do przyuczenia

BAU UND ISOLIERUNG LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Belgia
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
300 dni temu

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej przemysłowej na dużych obiektach przemysłowych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia
Opis stanowiska:

Montaż izolacji termicznej przemysłowej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe. Praca na terenie Niemiec oraz Belgii.

Wymagania:
  • kandydaci z doświadczeniem: mile widziane doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku oraz certyfikat SCC/VCA
  • kandydaci bez doświadczenia: przyjmiemy chętne osoby na przyuczenie do zawodu montera/blacharza izolacji termicznej; mile widziane osoby po szkole termoizolacyjnej
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • przy dużym doświadczeniu atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granicę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią pozycją na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo,
  • możliwość długiej współpracy,
  • regularne wyjazdy,
  • stabilne zatrudnienie (również w okresie zimowym),
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu,
  • bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery,
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz),
  • rotacyjny system pracy (4 tyg. pracy na 1 tydzień wolnego lub do ustalenia),
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży,
  • awanse i rozwój zawodowy wewnątrz firmy.

Poznaj

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych.