Zobacz więcej ofert pracy

Monter izolacji termicznej

Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Belgia
praca stacjonarna
2262 dni temu

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce Pracy: Belgia

Zadania:

  • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych

Wymagania:

  • certyfikat SCC lub VCA

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie 1800,00 euro miesięcznie na rękę

  • długoterminową współpracę

  • zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez firmę

  • narzędzia pracy oraz odzież ochronną

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w Warszawie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.