Zobacz więcej ofert pracy

Monter izolacji termicznej

Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Niemcy
praca stacjonarna
2081 dni temu

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce Pracy: Niemcy

Zadania:

  • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • certyfikat SCC (w ostateczności firma może wyrobić)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS
  • wynagrodzenie 2000 euro netto za pełen przepracowany miesiąc
  • stabilną i długoterminową współpracę
  • zakwaterowanie oraz przejazdy są po stronie firmy
  • narzędzia i odzież
  • podpisanie umowy jest w Warszawie

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. | Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.