Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
MONTER IZOLACJI

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
5749 dni temu

Ogłoszenie numer: 47830, z dnia 2008-08-07

Omega Resource Group plc S.A. jest brytyjską firmą rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na wszystkich szczeblach począwszy od pracowników niewykwalifikowanych na wysokiej klasy specjalistach skończywszy.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: AS/CD/08

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy montażu izolacji (technologia Nilflam lub/i pianka poliuretanowa). Nr Ref. AS/CD/08 Stanowisko: MONTER IZOLACJI TERMICZNYCH Ilość miejsc pracy: 50 Lokalizacja: Walia/Anglia

Wymagania

- min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie montażu izolacji w technologii Nilflam lub pianka poliuretanowa (łupki), foam glass - dokładność i precyzja w pracy - niekaralność, dobry stan zdrowia - gotowość do uczestnictwa w testach kwalifikacyjnych w Tychach Mile widziane: - doświadczenie w pracy na terminalach LNG - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- atrakcyjne warunki finansowe – 12,71 GBP brutto stawki podstawowej, 17,79 - 20,33 GBP brutto za nadgodziny - diety na pokrycie kosztów zakwaterowania (29,43 GBP/dziennie) - kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia - darmowe bilety lotnicze raz w miesiącu - możliwość pracy w nadgodzinach - pomoc w załatwieniu wszelkich formalności - gotowość do wyjazdu w sierpniu