Zobacz więcej ofert pracy

Monter izolacji

Delta Isoliertechnik GmbH
Niemcy
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
673 dni temu

Ogłoszenie numer: 7102785, z dnia 2022-06-21

Niemiecka firma izolerską wykonującą izolacje termiczne zimno i ciepłochronne oraz prace blacharskie, poszukuje wykwalifikowanych monterów izolacji.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Poszukujemy brygad pracowników. Prosimy o zgłaszanie się zespołów 2 - 3 osobowych.

Wymagania

  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie montażu elementów z blachy, montażu i demontażu izolacji termicznych, a także znajomości innych systemów izolacji takich jak Armaflex, PVC, foamglas, materac izolacyjny.
  • Znajomość dokumentacji technicznej, znajomość obliczania materiałów potrzebnych do montażu.
  • Certyfikat VCA/SCC (mile widziany)
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Sumienność, pracowitość.

Szukamy również osób bez doświadczenia oraz pomocników budowlanych, niekoniecznie izolatorów.

Oferujemy

  • Firma zapewnia noclegi, auto z pełnym wyposażeniem do wymienianych prac oraz dobre wynagrodzenie dla wykwalifikowanych fachowców.