Monter kanałów wentylacyjnych

KS Service

Dilsen

97 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży budowlanej, specjalizującej się w montażu i serwisie systemów wentylacyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter kanałów wentylacyjnych
Miejsce pracy: Dilsen
Nr ref.: MW/BE/072017

OBOWIĄZKI

Zadaniem montera jest montaż kanałów wentylacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną.

WYMAGANIA

Niezbędna jest bardzo dobra umiejętność odczytywania rysunku technicznego, doświadczenie w pracy na stanowisku montera wentylacji oraz znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14 EUR brutto/h, dodatki za nadgodziny, dodatek paliwowy, zorganizowanie zakwaterowania, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz trzynastą pensję.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Wentylacyjnych

Monter instalacji wentylacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na podległym sobie obszarze. Czynności te mogą być realizowane zarówno na placu budowy, podczas planowania i wdrażania wentylacji w nowo powstałych budynkach różnego przeznaczenia, jak i w prywatnych domostwach i biurach, ...
Monter Instalacji Wentylacyjnych Praca Monter Instalacji Wentylacyjnych

Rekrutują z Praca.pl