Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter klimatyzacji i wentylacji

BRASCO Sp. j.

Niemcy

20 dni temu

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: MKW-DE/0619/PR

Opis stanowiska pracy:
  • montaż klimatyzacji i wentylacji w domach prywatnych oraz budynkach biurowych i przemysłowych;
Wymagania:
  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • mile widziana podstawowa znajomości języka niemieckiego;
  • mile widziane prawo jazdy kat B oraz własny samochód;
Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie: 11,00 EUR brutto/godzinę + 60,00 EUR netto dieta dzienna;

Poznaj

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Wentylacyjnych

Monter instalacji wentylacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na podległym sobie obszarze. Czynności te mogą być realizowane zarówno na placu budowy, podczas planowania i wdrażania wentylacji w nowo powstałych budynkach różnego przeznaczenia, jak i w prywatnych domostwach i biurach, ...
Monter Instalacji Wentylacyjnych Praca Monter Instalacji Wentylacyjnych