Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Monter Konstrukcji Stalowych

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6273 dni temu

Ogłoszenie numer: 27135, z dnia 2007-03-07

NewEuropeanStaff.com to jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych oferująca pracę m. in. w Wielkiej Brytanii (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1b)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Ustawianie i montowanie konstrukcji stalowych przy budowie elektrowni, ustawianie urządzeń pomiarowych (teodolitów, laserów, poziomic, etc.). Stosowanie się do instrukcji przełożonych i czytanie rysunków technicznych.

Wymagania

• Doświadczenie w przemyśle ciężkim (górnictwo, konstrukcje stalowe, etc.) • Doświadczenie w pracy przy wznoszeniu dużych budowli przemysłowych • Wymagana znajomość języka angielskiego – rozumienie instrukcji, rysunków, spotkań roboczych. • Znajomość obsługi urządzeń (teodolitów, laserów, poziomic, taśmociągów, etc.)

Oferujemy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie • Organizację zakwaterowania • Pomoc w sprawach formalnych (np. pakiet informacyjny, założenie konta bankowego, etc. • Możliwość rozwoju - praca przy kolejnych projektach