Zobacz więcej ofert pracy

Monter paneli fotowoltaicznych

EU Workers Sp. z o.o.
Niemcy
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / o pracę tymczasową
praca stacjonarna
314 dni temu

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta z branży fotowoltaicznej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:Niemcy

MASZ DOŚWIADCZENIE W BRANŻY?– APLIKUJ!

Opis stanowiska:
  • montaż paneli fotowoltaicznych w obiektach przemysłowych oraz prywatnych
Oferujemy:
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach
  • dodatki za pracę w święta
  • dużą ilość nadgodzin
  • bezpłatne zakwaterowanie audytowane przez klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w EURO, ok. 2400 - 2500 Euro Netto przy 168h
  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
  • pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • długi/stały kontrakt
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech
  • posiadamy własne biuro w Niemczech
Wymagania:
  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • punktualność, sumienność
  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu
Mile widziane:
  • własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego