Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Regipsiarz Francja
Monter płyt kartonowo-gipsowych

Work Express Sp. z o.o.
Francja, Aubenas
praca stacjonarna
2189 dni temu
Miejsce pracy: Aubenas
OPIS STANOWISKA
  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • Montaż ścianek i sufitów podwieszanych
WYMAGANIA
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na dużych obiektach (szpitale, hotele, centra handlowe)
OFERUJEMY
  • Zakwaterowanie GRATIS
  • Możliwość wypracowania NADGODZIN
  • Dodatek żywieniowy
  • Samochód służbowy do Twojej dyspozycji
  • Polską umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas
  • Opiekę koordynatora
  • Opiekę Rzecznika Pracownika
  • Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 2000 euro netto miesięcznie
INFORMUJEMY, ŻE ODEZWIEMY SIĘ DO WYBRANYCH KANDYDATÓW.
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.