Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Monter płyt kartonowo-gipsowych
Aterima Work
Francja, okolice Vannes
pracownik fizyczny
umowa o pracę tymczasową
Pomoc w relokacji: zakwaterowanie
57 dni temu
ATERIMA WORK - Jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243. Działamy w Polsce i za granicą, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. Zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność.

Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę. Aterima Europe Sp. z o.o.
2022-12-06
Monter płyt kartonowo-gipsowych
Francja, okolice Vannes
Wymagania:
 • min. 4 lata doświadczenia w zawodzie
 • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
 • podstawowa znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego
 • mile widziane prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
 • montaż płyt kartonowo-gipsowych oraz sufitów podwieszanych
Wybranym kandydatom oferujemy:
 • legalne zatrudnienie na terenie Francji
 • francuska umowa o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
 • 14,50 EUR brutto / h za 35 godzin tygodniowo (na stawkę składa się 11,98 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasową + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)
 • nadgodziny płatne wg. przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
 • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
 • możliwość pracy w przerwie świąteczno-noworocznej
 • opiekę francuskojęzycznego koordynatora
 • bezpłatne zakwaterowanie
 • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest ATERIMA Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-644) przy ulicy Puszkarskiej 7f, zarejestrowana pod numerem KRS 0000725474. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: telefon +48 12 341 14 94, adres e-mail: daneosobowe@grupaaterima.pl Udostępnione przez Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu Pracy (art. 22 (1)). Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy. Dla zaproponowania Państwu odpowiedniej oferty, wstępna analiza aplikacji kandydatów może odbywać się elektronicznie lub w zautomatyzowany sposób, a Państwa dane mogą być poddawane profilowaniu. Nie przekazujemy Państwa danych do Państw trzecich. Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; spółki i podmioty współpracujące w zakresie rekrutacji i zatrudnienia (w tym kontrahenci, na rzecz których prowadzone są lub będą procesy rekrutacji) jak również organy administracji publicznej, przy zachowaniu wymogów określonych obowiązującymi przepisami, w tym wymogu poufności oraz w zakresie niezbędnym do dokonania danej czynności. Twoje dane osobowe będziemy udostępniać spółkom powiązanym i współpracującym z ATERIMA Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, podmiotom powiązanym i współpracującym oraz naszym zaufanym partnerom i kontrahentom w celu przedstawienia Ci ofert pracy i zatrudnienia. Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody również na czas trwania przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy, a w razie wycofania zgody nie dłużej niż do dnia spełnienia Państwa żądania zgodnie z przepisami prawa. Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego do spraw ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Państwa udziału w procesie rekrutacji.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk aplikowania.

Podobne oferty