Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter Rusztowań

Industrial Recruitment Company Sp. z o.o.

Holandia

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 1937534, z dnia 2018-10-15

Firma Industrial Recruitment Company (IRC) została założona w 2017 roku, od tego czasu wyszkoliliśmy, certyfikowaliśmy i umieściliśmy ponad 300 monterów rusztowań i izolacji na dużych zakładach przemysłowych w Holandii.

Doświadczona kadra, znajomość potrzeb rynku holenderskiego oraz wymagań tamtejszych pracodawców czy obowiązujących przepisów prawa, pozwala nam dobrać odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska pracy, a dzięki rosnącej liczbie klientów mamy możliwość zapewnienia płynności pracy.

Naszymi klientami są rzetelne i uczciwe agencje holenderskie, dlatego możesz liczyć na dobre warunki pracy i pobytu oraz zatrudnienie przy ciekawych i podnoszących kwalifikacje projektach.

Współpracujemy z najlepszymi firmami szkoleniowymi w Polsce, co daje osobom, bez wymaganych na rynku holenderskim certyfikatów, możliwość ich zdobycia na atrakcyjnych warunkach.

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

  • Montaż i demontaż rusztowań typu Layher / Cuplock na obiektach przemysłowych;
  • Przestrzeganie przepisów BHP;
  • Dbałość o składowanie materiału;
  • Zarządzanie grupą monterów.

Nie posiadasz holenderskich uprawnień „Monteur Steigerbouw” (DNV) lub certyfikatu VCA?

Dla nas to nie jest problem! Pomożemy w ich uzyskaniu!

Nie musisz inwestować swoich pieniędzy na start, my to zrobimy za Ciebie,
rozliczenie kosztów szkoleń dopiero jak zaczniesz zarabiać!

  • Monteur Steigerbouw _DNV, holenderskie uprawnienia montera rusztowań. Szkolenie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, zgodnie z najnowszymi wymogami i dyrektywami obowiązującymi na terenie Holandii, składa się z części teoretycznej i praktycznej, wykładyoraz materiały dostępne
    w języku polskim. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia montera rusztowań, które wydawane są przez holenderski instytut egzaminacyjny na 5 lat.
  • VCA, certyfikat bezpieczeństwa, uprawniający do podjęcia pracy w zakładach charakteryzujących
    się pracą w niebezpiecznych lub szkodliwych warunkach, akredytowany przez holenderski instytut ECABO. Certyfikat ważny 10 lat.

Wymagania

  • Minimum roczne  doświadczenie na obiektach przemysłowych, np. elektrownie, rafinerie, stocznie (system Layher modułowy, Cuplock);
  • Znajomość języka angielskiego  lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy;
  • Certyfikat VCA (jeżeli nie posiadasz pomożemy w jego uzyskaniu);
  • Certyfikat "Monteur Steigerbouw" _ DNV  (jeżeli nie posiadasz pomożemy w jego uzyskaniu);
  • Wysoka motywacja do pracy i pełne zaangażowanie;
  • Brak lęku wysokości;
  • Pełna dyspozycyjność do pracy zagranicą.

Oferujemy

  • Zatrudnienie u sprawdzonych, rzetelnych pracodawców;
  • Stabilną pracę na dużych obiektach przemysłowych (elektrownie, rafinerie...);
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz możliwość awansu;
  • Długoterminowe umowy na warunkach holenderskich;
  • Terminowe wypłaty;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Dodatki za użytkowanie własnego auta;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Jeśli szukasz stabilnej pracy skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Z nami zdobędziesz dodatkowe kwalifikacje, szersze uprawnienia zawodowe lub zupełnie nowy zawód!
Nie musisz inwestować swoich pieniędzy na start, my to zrobimy za Ciebie !

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter Konstrukcji Budowlanych

Monter konstrukcji budowlanych, jak sugeruje już sama nazwa stanowiska, jest zaangażowany w proces wznoszenia szkieletów budynków użytkowych i mieszkalnych, lub konstrukcji wielkopłytowych. Wznoszenie konstrukcji budowlanych obejmuje szereg złożonych procesów i czynności, w które zaangażowane są liczne ekipy pracowników. Liczebność grupy pracowników wznoszących konstrukcje szkieletowe i ...
Monter Konstrukcji Budowlanych Praca Monter Konstrukcji Budowlanych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Industrial Recruitment Company Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (792)
Wałbrzych (56)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (107)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (972)
Tarnów (63)
Nowy Sącz (45)
Mazowieckie:
Warszawa (2243)
Radom (180)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (185)
Nysa (57)