Najnowsze oferty pracy

  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
Zobacz więcej ofert pracy

Monter rusztowań

XERVON Polska Sp.z o.o.
Niemcy, Lipsk
praca stacjonarna
1077 dni temu

Ogłoszenie numer: 4557051, z dnia 2021-05-14

XERVON jest wiodącym dostawcą usług w zakresie rusztowań oraz izolacji przemysłowych dla przemysłu i budownictwa na rynku międzynarodowym w Polsce obecny jest od 1996 roku.

Miejsce pracy: Niemcy, Lipsk

Opis stanowiska

  • montaż oraz demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania

  • umiejętność montażu oraz demontażu rusztowań przemysłowych
  • umiejętność pracy na różnego rodzaju obiektach przemysłowych
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie (brygadzista: 5 lat, monter: 3 lata, pomocnik: 1 rok)
  • certyfikat wydany przez IMBiGS (książeczka i/lub świadectwo z kursu, na wszystkie stanowiska)

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • 30 dni płatnego urlopu
  • możliwość przyuczenia do zawodu
  • również bez znajomości języka niemieckiego
  • możliwość regularnych, elastycznych zjazdów
  • nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd na projekt
  • zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie przez cały rok
  • środki ochronne BHP, wyposażenie, narzędzia