Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Monter samochodowych instalacji gazowych LPG

Profess LPG LTD
Wielka Brytania, Hengoed
praca stacjonarna
4111 dni temu

Ogłoszenie numer: 261379, z dnia 2013-02-13

Firma Profess LPG LTD, zajmuję się montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych sekwencyjnego wtrysku, głównie producenta systemów AC STAG.

Przez lata działalności na terenie Wielkiej Brytanii pozwoliliśmy wypracować sobie rzetelną markę w oczach klientów i ugruntować stabilną pozycje w segmencie firm zajmujących się montażem samochodowych instalacji gazowych.

Do dyspozycji klientów mamy kilka stanowisk montażowych.

Działalność Profess Autogas obejmuje zarówno montaż nowych, sekwencyjnych instalacji gazu LPG, prowadzi serwis gwarancyjny zamontowanych przez nas instalacji jak również ogólny serwis i naprawę. Wszelkie pozostałe informacje związane z działalnością i ofertą firmy znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej pod adresem: www.professautogas.co.uk

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Hengoed

Opis stanowiska

Ogłaszamy nabór na stanowisko montera samochodowych instalacji gazowych w pojazdach wyposażonych w silnik benzynowy, od kandydata oczekujemy doświadczenia popartego przynajmiej dwuletnia praktyką zawodową w branży  instalacji systemu autogazu sekwencyjnego wtrysku.

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należał montaż, serwis gwarancyjny i naprawa gazowych,  instalacji samochodowych LPG opartych głównie na systemie AC STAG.

Wymagania

  • Najmniej dwuletnia praktyka zawodowa w zakresie montażu gazowych, sekwencyjnych instalacji w pojazdach z silnikiem benzynowym
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne związane z zawodem mechanika, bądź elektromechanika
  • kreatywność, samodzielność, sumienność w temacie wykonywanej pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność czasową związaną z podjęciem pracy na terenie Wielkiej Brytanii

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na terenie Wielkiej Brytanii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zakwaterowaniu i załatwieniu wszelkich formalności związanych z pobytem za granicą