Monter Sieci Telekomunikacyjnej
System-Media Sp. z o.o.
Niemcy
pracownik fizyczny
umowa zlecenie / kontrakt B2B
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 7901553, z dnia 2023-02-01

Firma z 20 letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż okablowania telekomunikacyjnego,
  • montaż osprzętu sieciowego,
  • proste prace ziemne i budowlane.

Wymagania

  • praktyczna wiedza techniczna,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy i orientacja na realizację celów,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w EUR,
  • szkolenia wstępne przygotowujące do pracy,
  • dojazd do miejsca wykonywania pracy,
  • organizację zakwaterowania,
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • umowa zlecenie, kontrakt b2b.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i spełniasz powyższe oczekiwania, nie zwlekaj, wyślij swoje CV na za pomocą przycisku aplikowania.

podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Jesteśmy firmą współpracującą z jednym z największych dostawców usług w zakresie infrastruktury światłowodowej w Niemczech.

Obejmuje to działania związane z planowaniem, usługi inżynieryjne, prowadzeniem tras światłowodowych oraz prace montażowe i konserwacyjne w tym zakresie. Ponadto oferujemy naszym klientom zindywidualizowane realizacje zadań.

Nasze kompetencje opierają się na dwudziestoletnim doświadczeniu w zakresie usług teletechnicznych oraz sieci światłowodowych. Stawiamy na doświadczenie naszych pracowników na wszystkich etapach łańcucha projektu.

Współpracujemy ramię w ramię z wieloletnimi partnerami przy realizacji projektów na dużą skalę. Każdego roku z naszymi pracownikami realizujemy ponad 1000 km tras światłowodowych i ponad 5000 przyłączy domowych FTTH. Ponadto otwieramy nowe, przyszłościowe obszary biznesowe w obszarach infrastruktury energetycznej, jakim jest energia odnawialna.