Najnowsze oferty pracy

  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   Dania, Sjælland    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Austria Murarz Austria
Murarz / Cieśla Szalunkowy

HOGO GmbH
Austria
praca stacjonarna
1089 dni temu

Ogłoszenie numer: 4568548, z dnia 2021-05-11

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 11lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska

/ 2200-2300 euro netto

Austria! Tu warto pracować!

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • komunikatywny język niemiecki
  • minimum jedna osoba z brygady
  • prawo jazdy kategorii B/ Samochód

Oferujemy

  • austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony (miesięczny okres próbny)
  • wynagrodzenie: 2100-2300 euro netto/miesiąc (15,39 - 14,67eu brutto/godz + 26,40eu netto/dzień)
  • Zapewnione zakwaterowanie GRATIS
  • 13 i 14 pensja
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • praca na długi okres czasu
  • nadgodziny 50% płatne
  • odzież robocza
  • możliwość podjęcia zaliczki
  • świadczenia emerytalne
  • pomoc w załatwieniu formalności
  • wynagrodzenie wypłacane do 20 dnia następnego miesiąca