Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   Dania, Sjælland    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

Atlas Building
Niemcy, Hamburg
praca stacjonarna
2467 dni temu

Ogłoszenie numer: 1722633, z dnia 2017-08-03

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na Niemieckim rynku od 10 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie  Niemiec.

Murarz

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Wymagania

  • prawo jazdy kat. "B"
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowach
  • samodzielność
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziane ale nie wymagana
  • 2-letnie doświadczenie w budowie

Oferujemy

  • bezpłatny dojazd oraz zakwaterowanie na terenie Niemiec
  • opiekę socjalną
  • regularne zjazdy do Polski raz na 2 miesiące
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (waluta euro)
  • pierwszy bilet przejazdu (lub dopłatę do paliwa)
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zatrudnienie na działalność
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy