Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
.NET Developer / Java Developer - Holandia

PanPol sp. z o.o.
Holandia
praca stacjonarna
2274 dni temu

Ogłoszenie numer: 1928857, z dnia 2018-03-02

Agencja Zatrudnienia PanPol Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia PanPol poszukuje dla swoich zagranicznych partnerów developerów platformy Microsoft .NET oraz Java.

Poszukiwani junior/medior/senior developerzy.

Praca w firmie z sektora lotniczego i technicznego, Amsterdam, Holandia.

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku developera .NET lub Java. Im więcej doświadczenia, tym wyższe stanowisko (Junior/Medior/Senior).

.NET Developer

  • ASP.NET
  • VB.NET
  • C#
  • Windows Forms
  • Web API
  • Microsoft Azure
  • Microsoft SQL Server
  • LLBLGEN (lub Mapper)
  • LINQ
  • Wstrzykiwanie zależności
  • Znajomość Visual Studio 2010

Java Developer

  • REST
  • Apache
  • GIT
  • J2EE
  • JSF
  • MVC
  • MySQL
  • OO
  • SOA
  • Soap
  • Spring
  • Tomcat
  • XML
  • Oracle, PL/SQL
  • Jenkins
  • Agile

Ponadto wymagana zaawansowana znajomość j. angielskiego, komunikatywność, zaangażowanie, gotowość do nauki.

Oferujemy

Atrakcyjne warunki finansowe: 2000 - 5000 EUR brutto / msc (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wynajmem mieszkania i innymi kwestiami związanymi z podatkami i zatrudnieniem.