Zobacz więcej ofert pracy

Nurek zawodowy

Kerlen Taucher GmbH
Niemcy
pomoc w relokacji
574 dni temu

Ogłoszenie numer: 7530177, z dnia 2022-09-28

Kerlen Taucher jest specjalistyczna Firma zajmująca się specjalna inżynierią lądową i budownictwem wodnym.

Wykonujemy wszystkie rodzaje robot podwodnych, jak np. Budowa, nadzór,  naprawa i utrzymywanie: budowli wodnych, portów , oczyszczalni ścieków, wykopów oraz statków.

W najbliższym czasie poszukujemy Nurka zawodowego ( praca wyjezdna ).

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • wszelkie prace podwodne jak np. cięcie gazowe, spawanie, szukanie i odzyskanie.
  • miejsca pracy znajdują się np. w portach, śluzach, oczyszczalniach albo morzach.

Wymagania

  • wymagane jest ukończenie z kwalifikacjami Nurka Zawodowego uznawanym w EW oraz ważnego badania lekarskiego.
  • mile widziane jest prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • zapewniamy interesującą i różnorodną prace jak zadowalające wynagrodzenie.
  • pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności oraz zakwaterowaniu w Niemczech.