Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    8 godz.
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Ogrodnik Holandia
Ogrodnik: praca przy storczykach

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.
Holandia, Bleiswijk
praca stacjonarna
1059 dni temu

Miejsce pracy: Holandia, Bleiswijk

€ 10.24
Czym będziesz się zajmował
  • Sadzenie i pielęgnacja roślin. Przepakowywanie roślin w większe doniczki, umieszczanie patyków itp.
  • Zbieranie zamówień oraz kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia.
  • Układanie roślin na wózkach. Etykietowanie produktów.
  • Przygotowywanie roślin do transportu.
  • Zabezpieczanie, foliowanie gotowych produktów do wysyłki.
Czego oczekujemy
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w zależności od działu.
  • Mile widziane prawo jazdy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Co oferujemy
  • Umowa w warunkach holenderskich.
  • System pracy jednozmianowy.
  • Optymalna temperatura pracy.
  • Możliwość mieszkania na własnym zakwaterowaniu.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii (do 30.05 transport do Holandii GRATIS)
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienie przepracowanych godzin oraz inne dokumenty poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski
Pamiętaj aby dołączyć klauzulę:
Zgodnie z Art. 26 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych i w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Covebo Work Office, w szczególności przez Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.