Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator CNC - praca za granicą

COVEBO WORK OFFICE

Holandia, Breda

1701 dni temu

Ogłoszenie numer: 318073, z dnia 2013-09-23

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Miejsce pracy: Holandia / Breda

Nr Ref.: rac33

Opis stanowiska

Agencja pracy tymczasowej poszukuje doświadczonego operatora/programiste maszyn CNC z sterowaniem Okuma. Praca będzie polegać na pisaniu odpowiedniego programu pod produkowane detale, ustawianiu maszyny oraz regulowaniu ustawień w celu zapewnienia właściwych efektów produkcji.

Wymagania

  • doświadczenie w pracay programisty/operatora maszyn CNC,
  • znajomość sterownika Okuma,
  • znajomość języka obcego,
  • prawo jazdy oraz własny środek transportu,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość różnych typów stali RVS (nierdzewna).

Oferujemy

  • wynagrodzenie 450 euro netto/tydzień,
  • ubezpieczenie,
  • zakwaterowanie,
  • opiekę koordynatora,
  • możliwość podjęcia współpracy na dłuższy czas.

Wynagrodzenie

Od 8000 do 10000 PLN

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC