Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Operator Dźwigów Samojezdnych

HEDI Hebetechnik Euro-Dienst GmbH
Niemcy, Dortmund
praca stacjonarna
6700 dni temu

Ogłoszenie numer: 17244, z dnia 2006-01-11

Firma HEDI jest znanym i wiodącym partnerem dla polskich i zagranicznych firm z branży budowlano-montażowej. Od ponad 10-ciu lat specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu budów w dźwigi, zwyżki montażowe, wózki widłowe, transportowe przyczepy-platformy, kontenery narzędziowe oraz mikrobusy i samochody osobowe.

Miejsce pracy: Niemcy, Dortmund

Opis stanowiska

operator dźwigów samojezdnych

Wymagania

uprawnienia do pracy na dźwigu, udokumentowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, samodzielność, prawo jazdy kat. CE, dyspozycyjność, komunikatywność, gotowość do nieustannego podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

Praca w stabilnej i renomowanej firmie, dobre wynagrodzenie. Zapewniamy szkolenie w języku polskim, na najnowocześniejszych urządzeniach, kończące się otrzymaniem uprawnień dopuszczających do pracy w krajach Unii Europejskiej.