Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Operator Giętarki Niemcy
Operator Giętarki / Prasy Krawędziowej CNC

Der Personalkontakter GmbH
Niemcy
praca stacjonarna
1827 dni temu

Ogłoszenie numer: 2425978, z dnia 2019-05-09

Der Personakontakter – To najlepszy partner do znalezienia nowej pracy!
Jesteśmy  prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia. Dzięki nam już wielu pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Niemiec. Oferujemy legalną pracę oraz dobre zarobki. Dopasowujemy ofertę pracy do umiejętności pracownika oraz pomagamy w zdobywaniu nowych kwalifikacji! Naszym pracownikom z zagranicy oferujemy również bezpłatne noclegi.

Der Personalkontakter jest Panstwa szansą na nową, dobra pracę, komfortowe warunki mieszkaniowe oraz lepsze życie!

Obecnie  poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Samodzielne programowanie pras krawędziowych sterowanych numerycznie
  • Niezależna praca na prasach naciskowych (Triumph / Amada)
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego
  • Dobór materiału, tworzywa i narzędzi wykorzystywanych do obróbki
  • Samodzielna wymiana oprzyrządowania
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Kontrola jakości wytworzonych części
  • Przygotowanie maszyn zgodnie z planem pracy

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy i wykonywania powierzonych zadań
  • Chęci podjęcia zatrudnienia w Niemczech na dłuższy okres czasu
  • Komunikatywnej znajomość języka niemieckiego (pozwalającej na porozumiewanie się w miejscu pracy – A2/B1)
  • Prawo jazdy kat. B(mile widziane)
  • Własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami (umowa w j. Niemieckim oraz w j. polskim)
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1500 € - 1700 € Netto * ( stawka netto przy 1 Klasie podatkowej oraz 168 godz. pracy )
  • Dodatek do nadgodzin +25%
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny
  • Możliwość otrzymania zaliczki
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy, bezpłatne kursy i szkolenia
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora w biurze