Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1835862, z dnia 2017-11-22

Niemieckie przedsiębiorstwo budowy maszyn zatrudni pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: Niemcy / Fulda (Land Hesja)

Opis stanowiska

  • Realizacja precesu obrabiania CNC
  • Nastawienie obrabiarki
  • Ustawienie detalu

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi obrabiarek CNC (tokarka, frezarka)
  • Preferowane doświadczenie w systemach: Fanuc, Heidenhein, Siemens

UWAGA:

Znajomość j. Niemieckiego jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Organizację i opłacenie kwaterunku
  • Dodatki urlopowe/świąteczne
  • Pełen pakiet niemieckich świadczeń socjalnych
  • Opracowanie dokumentów aplikacyjnych w j.niemieckim na koszt Primajob

Prosimy dodać do aplikacji informację o oczekiwaniach odnośnie wynagrodzenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl