Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn w branży drzewnej

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Niemcy, Ramstein- Miesenbach

30 dni temu

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Ramstein- Miesenbach

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się i innowacyjnej Firmie, oferującej szeroką gamę produktów drzewnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu asortymentu drzewnego zarówno w zakresie handlu jak i przemysłu. Aktualnie poszukujemy Pracowników do jednego z oddziałów firmy znajdującego się w miejscowości Ramstein-Miesenbach.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków Pracownika na stanowisku Operator urządzeń produkcyjnych należy obsługa maszyny obrabiającej drewno – heblarki., nadzorowaniu jej pracy oraz kontroli otrzymanego produktu drzewnego.

Kryteria rekrutacji:
  • Znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym – w celu poprawnego odczytywania zamówień,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatorskim lub pomocniczym przy maszynach produkcyjnych,
  • Ogromnym atutem będzie doświadczenie w branży drzewnej a także możliwość wyjazdu do Niemiec własnym autem,
  • Doświadczenie w pracy za granicą.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Oferujemy stawkę godzinową 10,13 €/h brutto i dietę dzienną 20 € netto,
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
  • Umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.).

Poznaj

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn