Operator wózka widłowego / Magazynier - czołowy, boczny
S-3 Personal Sp. z o.o.
Niemcy, Niemcy
pracownik fizyczny
Pomoc w relokacji
2 dni temu

S-3 Personal Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 29040. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach. Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu za pośrednictwem S-3 Personal do pracy w Niemczech  wyjechały już tysiące zadowolonych Klientów

 

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego / Magazynier - czołowy, boczny
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
 • obsługa różnego typu wózków widłowych (boczne, czołowe, wysokiego składowania)
 • załadunek i rozładunek towarów
 • obsługa przyjęć i wydań magazynowych
 • sprawdzanie i rejestracja zgodności dostaw z dokumentami
 • rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych
Wymagania:
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum A2)
 • uprawnienia operatora wózka widłowego, poparte kilkuletnim doświadczeniem
 • gotowość wyjazdu na dłuższy czas
 • prawo jazdy kat. B
 • wymagane CV w j. polskim
 • mile widziane CV w j. niemieckim
Oferujemy:
 • zarobki od 1700 Euro
 • legalne zatrudnienie
 • ubezpieczenie
 • zakwaterowanie
 • opiekę przez cały czas trwania umowy (w tym opiekę prawną - np. sprawy komornicze)
 • długoletnią współpracę

 

Prześlij swoje CV za pośrednictwem przycisku aplikacyjnego.

 

Jeżeli nie posiadają Państwo swoich dokumentów w formie elektronicznej możliwe jest przesłanie ich pocztą tradycyjną na adres: S-3 Personal Sp. z o.o., ul. Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 032/768 27 00

Administratorem Danych Osobowych jest S-3 Personal Sp. z o.o. (kontakt: ul. Nakielska 35, 42-612 Tarnowskie Góry).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez S-3 Personal Sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez S-3 Personal Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

S-3 Personal Sp. z o.o.

Nasz cel – dynamiczny rozwój.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją pracy działającą na terenie Unii Europejskiej. Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług, a celem Twój sukces. Bo Twój sukces jest naszym sukcesem.

Damy Ci przyszłość na europejskim poziomie.

Firma S-3 Personal Sp. z o.o. ugruntowała swoją pozycję na rynku jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych Klientów. Ze względu na zakres działań i specjalizację, firma podzielona została na 3 działy.

Pierwszy, S-3 Personal zajmuje się rekrutacją specjalistów technicznych, inżynierów w głównej mierze dla przemysłu i branży budowlanej.

Tiger Med to jednostka działająca w sektorze medycznym. Nawiązujemy współpracę ze szpitalami i personelem medycznym by jak najlepiej reprezentować ich interesy w efektywnym zarządzaniu firmą i karierą.

Dział Tiger Care odpowiada w głównej mierze na potrzeby rynku niemieckiego w zakresie opieki nad starszymi osobami. Nasze działania obejmują również teren Polski, a plan rozwoju zakłada rozszerzenie działalności na kolejne rynki europejskie.

Podobne oferty

 • Magazynier - Komisjoner

  MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Berlin  
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 500 - 13 500 zł brutto/mies.
  6 dni
  OPIS PRACY: Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu; Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych; Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego;...
 • Pracownik produkcyjno-magazynowy, Komisjoner

  S-3 Personal Sp. z o.o.   Niemcy  
  pracownik fizyczny  aplikuj szybko
  1 dni
  obsługa linii produkcyjnej; prosty montaż; sortowanie; prace magazynowe; praca dla mężczyzn, kobiet - mile widziane pary;
 • Sortowacz paczek na lotnisku

  DEKRA Praca Sp. z o.o.   Niemcy, Leipzig / Halle  
  pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową   65,50 zł brutto/godz.
  3 dni
  Oferujemy: bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych; zwrot kosztów za pierwszy przejazd do Lipska; dodatek na dojazd do pracy- 5€ dziennie; pracę od poniedziałku do piątku w godzinach nocnych (w niedziele dla chętnych) zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę tymczasową;...
 • Pracownik fizyczny (pomocnik)

  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 13 500 zł brutto/mies.
  6 dni
  OPIS PRACY: Proste i powtarzalne prace pomocnicze na magazynie lub hali produkcyjnej Czynności nie wymagające dłuższego przyuczenia; Pakowanie i układanie towaru; Kontrola jakości; Inne nieskomplikowane prace pomocnicze WYMAGANIA: Znajomość języka niem. oraz doświadczenie NIE SĄ WYMAGANE...
 • Magazynier

  AGATA Spółka Akcyjna   Wrocław  
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  1 godz.
  Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
 • Magazynier

  AGATA Spółka Akcyjna   Lublin  
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  1 godz.
  Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
 • Magazynier

  Silva Sp. z o.o.   Szczecinek  
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  2 godz.
  Zadania na stanowisku: Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu; Prowadzenie ścisłej ewidencji w systemie; Kontrolowanie i utrzymywanie stałych stanów...
 • Magazynier

  Silva Sp. z o.o.   Strzelce Opolskie  
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
  2 godz.
  Zadania na stanowisku: Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu; Prowadzenie ścisłej ewidencji w systemie; Kontrolowanie i utrzymywanie stałych stanów...
 • Pracownik Magazynowy- Magazynier

  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
  5 godz.
  Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych.
 • Magazynier - obsługa sklepu internetowego

  Diabetyk24 Sp. z o.o.   Opacz-Kolonia, k. Warszawy  
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
  6 godz.
  Wydawanie i przyjmowanie towarów. Przygotowywanie towarów do wysyłki, kompletowanie zamówień. Rozmieszczanie przyjętego towaru w wyznaczonych miejscach magazynu. Podpisywanie dokumentów dostawy materiałowej. Wydawanie towaru ze stanu magazynowego na podstawie zleceń wewnętrznych. Sprawna i...