Zobacz więcej ofert pracy

Operator żurawia wieżowego

POLTEC Sp. z o. o.
Niemcy
praca stacjonarna
2533 dni temu

Ogłoszenie numer: 1644855, z dnia 2017-05-25

POLTEC Sp. z o.o. jest polskim przedsiębiorstwem, należącym do międzynarodowej struktury koncernu ZÜBLIN-STRABAG, zajmującego czołowe miejsce wśród firm oferujących kompleksowe usługi inżynierskie i budowlane.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • obsługa żurawia wieżowego na budowach

Wymagania

  • uprawnienia kategorii IŻ
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Niemiec oraz częściowe pokrycie kosztów mieszkania
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy