Zobacz więcej ofert pracy

Operator żurawia wieżowego

Allbau Sp. z o. o. s.k.
Niemcy, Frankfurt am Main
praca stacjonarna
1350 dni temu

Ogłoszenie numer: 3548420, z dnia 2020-08-24

Od 38 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych na terenie Polski i Niemiec z siedzibą w Zielonej Górze.

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt am Main

Opis stanowiska

Aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:

  • operatorów żurawi wieżowych z umiejętnością pracy również (w razie konieczności) na dole jako cieśla lub zbrojarz

Wymagania

  • minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie
  • preferowane doświadczenie na budowach w Niemczech
  • uprawnienia IŻ
  • wykonywane będą prace na dźwigu jak i poza nim. (stany surowe)
  • praca zarówno na żurawiach wieżowych jak i sterowanych z dołu

Oferujemy

  • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie (2500€ - 3500€ netto)

  • nieodpłatne zakwaterowanie

  • dojazd do pracy i niezbędne narzędzia

  • natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie

  • wszelkie świadczenia socjalne