Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Opiekunka Osób Starszych Niemcy

Prestige24h
Niemcy
praca stacjonarna
3891 dni temu

Ogłoszenie numer: 321834, z dnia 2013-09-20

Prestige24h

Prestige 24h jest dynamicznie rozwijającą sią licencjonowaną Agencją Pracy, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki Pracy do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod nr 6082. Prestige 24h zajmuje się opieką nad ludźmi starszymi oraz osobami niepełnosprawnymi. Świadczymy usługi opiekuńcze i pielęgniarskie w Polsce i za granicą dla klientów indywidualnych oraz instytucji. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: OSS/09/13

Opis stanowiska

opieka nad osobami starszymi

pomoc w codziennych czynnościach

prowadzenie gospodarstwa domowego

Wymagania

znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

łatwość nawiązywania kontaktu

gotowość wyjazdu na min. 2 miesiące

Oferujemy

legalnie zatrudnienie

atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 Euro miesięcznie

sprawdzone miejsca pracy

ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec

organizacja i dofinansowanie wyjazdu

zapewnione wyżywienie oraz zakwaterowanie

szybkie terminy wyjazdu