Zobacz więcej ofert pracy

Optical design Engineer

Quanta Consultancy Services
Holandia, Eindhoven
praca stacjonarna
4181 dni temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko Optical Engineer do pracy dla światowego lidera rynku w produkcji zaawansowanych systemów technologicznych dla przemysłu półprzewodnikowego. Systemy te są stosowane przez największych producentów półprzewodników tworzenia układów scalonych, komunikacyjnych i produktów IT.

Miejsce pracy: Eindhoven

Nr Ref.: J013414MBU

Optical Engineer będzie pracować w pełnym wymiarze godzin na kontrakcie długoterminowym w wydziale Mechnical Development w Holandii. Mechanical Development odpowiada za specyfikację, projektowanie, integrację i kwalifikację mechanicznych podzespołów i elementów, które znajdują się w produktach końcowych. Opto-Mechanical Engineer będzie odpowiedzialny za mechaniczną integrację modułów optycznych kolumny. Pracownik na tym stanowisku odpowiada za to aby wszystkie moduły i ich interfejsy były odpowiednio przetestowane, funkcje maszyny zgodne z przeznaczeniem, problemy rozwiązywane w ramach projektów, a maszyny prototypowe są uaktualniane.

Obowiązki

  • Tworzenie i utrzymywanie planu integracji w ścisłej współpracy z kierownikiem projektu.
  • Organizowanie modernizacji sprzętu, kwalifikacje projektów i testy.
  • Tworzenie i ocenianie specyfikacji testów następnie podsumowanie i przekazywanie planów testów.
  • Gromadzenie problemów integracyjnych i upewnienie się, że zespoły projektowe kontynuują pracę nad tymi problemami.
  • Naprawa prototypów, a także udział w testach/uaktualnieniach.
  • Składanie wniosków o czas potrzebny na testowanie prototypów.
  • Przekazywanie informacji na temat stanu projektu.

Wykształcenie

  • Studia licencjackie lub magisterskie w zakresie inżynierii optycznej lub mechanicznej.

Niezbędne doświadczenie

  • Brak wymaganego minimum doświadczenia.
  • Mile widziane minimum 0-2 lat praktycznego doświadczenia w zakresie integracji systemowej w multidyscyplinarnej organizacji.
  • Doświadczenie w związanych z tematem branżach i technologiach (np. technologia próżniowa).
  • Doświadczenie w planowaniu.
  • Język angielski na wysokim poziomie.
Oferujemy:
  • €30-€60/godzinę brutto (€2900 - €6000 netto/miesiąc)
  • Godziny pracy: 40 godzin/tydzień
  • Okres kontraktu: 2-5 lat