Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Order Picker / Magazynier
Foreignflex Polska Sp. z o.o.
Holandia, Alphen aan Den Rijn
53 dni temu

Posiadamy certyfikat o numerze 18919

Miejsce pracy: Alphen aan Den Rijn
Nr ref.: 1/2021

Zadania
  • kompletowanie zamówień w magazynie spożywczym na dziale zamówień internetowych
  • praca polega na chodzeniu po magazynie z wózkiem i zbieraniu do wózków artykułów spożywczych zgodnie w tym co  widzimy na scanerze ręcznym
  • w tym momencie poszukujem chętnych do pracy  z własnym zakwaterowaniem  w okolicach Alphen aan Den Rijn  oraz Den Haag dowozimy do i z pracy

              Po skompletowaniu zamówienia  odstawiamy wózek do kontroli i zaczynamy następne zamówienie .

Wymagania
  • chęć szybkiego podjęcia pracy
  • nie wymagamy znajomości j. obcego
  • motywacja do pracy
Oferujemy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskich koordynatorów
  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym (około 400-450 E tygodniowo na czysto)
  • stawka godzinowa € 10,50 na godzinę brutto
  • praca na warunkach holenderskich

Poznaj