Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

manBase S.A.
Niemcy, Kolonia
praca stacjonarna
3884 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kolonia
Nr Ref.: EXP/001/JG/P
Zadania:

        MIEJSCE PRACY: Kolonia (Niemcy)

  • tworzenie i rozwój oprogramowania
  • budowanie zmotywowanego zespołu programistów
  • zarządzanie całym systemem i jego optymalizacja za pomocą oprogramowania Magento
  • odpowiedzialność za cały system informatyczny firmy

Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu w języku PHP
  • znajomość Zend framework oraz Magento
  • zainteresowanie nowymi technologiami oraz programowaniem
  • chęć zdobywania nowej wiedzy
  • pomysłowość i kreatywność
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • motywacja do rozwijania siebie i własnych umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w dostosowywaniu oferty i produktu do potrzeb Klientów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 12.300 do 15.800 zł brutto miesięcznie
  • możliwość wdrażania swoich innowacyjnych pomysłów w życie firmy
  • możliwość samorozwoju
  • pracę na pełen etat z możliwością dłuższej współpracy

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922