Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Collatio GmbH & Co. KG

Niemcy, Stuttgart

208 dni temu

Ogłoszenie numer: 1846611, z dnia 2017-11-23

Jesteśmy jedną z wiodących firm niemieckich Collatio Medical które rekrutują personel medyczny do naszych Klinik, Szpitali i placówek opieki Medycznej na terenie Niemiec. Posiadamy wykwalifikowany personel mówiący w języku polskim i służący Państwu pomocą. Wspieramy również Państwa w nauce j. niemieckiego i pomagamy uzyskać nostryfikację dyplomu.

Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart

Nr Ref.: NE/12/36

Opis stanowiska

Sprawowanie opieki medycznej nad osobami starszymi oraz chorymi w klinikach, szpitalach oraz domach opieki na terenie Niemiec.

OFERTY PRACY DOPASOWYWANE SĄ INDYWIDUALNIE DO PAŃSTWA POTRZEB, bierzemy pod uwagę:

  • Państwa preferencje: Szpital, Dom Opieki, Opieka domowa,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • kwalifikacje zawodowe,

Wymagania

  • Wykształcenie pielęgniarskie: 3-letnie studia licencjackie - doświadczenie zawodowe nie jest wymagane lub 5-letnie liceum medyczne (wraz z udokumentowanym 3-letnim stażem pracy, zdobytym przez okres trzech kolejnych lat, nie dłużej niż pięć lat przed datą wydania zaświadczenia o stażu)
  • Znajomość języka niemieckiego A2/ B1 lub gotowość do podjęcia nauki
  • Gotowość do zamieszkania w Niemczech
  • Doświadczenie w opiece nad pacjentami

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą z niemieckim pracodawcą na warunkach niemieckiego prawa pracy bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - indywidualnie dopasowane do stopnia znajomości języka oraz doświadczenia
  • Zapewniamy wszechstronną, nieodpłatną pomoc w dopełnianiu administracyjnych procedur związanych z rozpoczęciem nowego życia w Niemczech
  • Pokrywamy koszta przejazdu Państwa z domu do pracy (zwrot za bilety)
  • Oferujemy zakwaterowanie
  • Nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 1.900euro-2.300netto

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1857)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (18)