Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

PeterMi GmbH

Niemcy, Villingen-Schwenningen

218 dni temu

Ogłoszenie numer: 1858999, z dnia 2017-12-13

PeterMi GmbH to firma tworzona przez zmotywowany zespół osób z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w rekrutacji polskich specjalistów w rozmaitych branżach oraz zatrudniania ich w Niemczech. Działamy na zlecenie renomowanych firm oraz instytucji niemieckich, dokładając wszelkich starań aby oferowane przez nas stanowiska pracy były atrakcyjne oraz zgodne z predyspozycjami oraz zainteresowaniami kandydatów. Naszym celem jest indywidualna opieka nad każdym pracownikiem, oraz zapewnienie mu optymalnych warunków do rozwoju zawodowego, jak i szybkiej aklimatyzacji w nowym miejscu zamieszkania.

Miejsce pracy: Niemcy / Villingen-Schwenningen

Opis stanowiska

  • Opieka pielęgniarska podczas zabiegów medycznych – według wskazań lekarza;
  • Podstawowa opieka pielęgniarska (pomoc przy pielęgnacji ciała, mobilności i żywieniu);
  • Aktywizacja mieszkańców rezydencji oraz umacnianie pozytywnej atmosfery we wspólnocie mieszkaniowej;
  • Prowadzenie rzetelnej dokumentacji;
  • Planowanie opieki pielęgniarskiej;
  • Aktywna współpraca z pozostałym personelem rezydencji.

Wymagania

  • Kwalifikacje zgodne z minimalnymi wymaganiami art. 40 Dyrektywy 2005/36/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 7.09.2005. (minimum licencjat pielęgniarstwa lub 5 lat aktywnej pracy w zawodzie na przestrzeni ostatnich 7 lat);
  • Doświadczenie w wykonywaniu zawodu;
  • Motywacja do dalszego rozwoju w wykonywanym zawodzie;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym oraz silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji językowych;
  • Silna orientacja na jakość wykonywanej pracy oraz na dobre samopoczucie pacjentów;
  • Zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenia;
  • Legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach - umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • Pomoc w procesie nostryfikacji dyplomu;
  • Polskojęzyczną opiekę – zarówno przed podjęciem zatrudnienia, jak i w trakcie pobytu w Niemczech;
  • Pomoc w znalezieniu dogodnego zakwaterowania;
  • Wsparcie przy meldunku oraz wszelkich dodatkowych formalnościach związanych z przyjazdem do Niemiec;
  • Elastyczne, przyjazne życiu rodzinnemu tryby pracy;
  • Różnorodny, rozwijający zakres obowiązków;
  • Stopniowe wdrożenie do wykonywanych obowiązków pod okiem doświadczonych współpracowników;
  • Otwarty i zmotywowany zespół współpracowników;
  • Różnorodne możliwości dokształcania i rozwoju zawodowego.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 12000 PLN

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka