Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarz / Pielęgniarka

Headhunters

Niemcy

229 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) poszukuje obecnie osób na stanowiska:

Obowiązki:

Poszukujemy zarówno doświadczonych pielęgniarzy/-arek, jak i „świeżych” absolwentów z dyplomem pielęgniarza/-arki, chcących rozpocząć swoją karierę na niemieckim rynku pracy w opiece ambulatoryjnej na terenie Monachium i okolic.

Wymagania:
  • przynajmniej komunikatywny język niemiecki (poziom B1 min.)
  • CV w języku niemieckim + foto
  • dyplom wykwalifikowanego/-j pielęgniarza/-arki lub świadectwo ukończenia liceum medycznego (nie wymagamy uznania dyplomu!)
  • dodatkowe referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc. które mogą potwierdzą kompetencje kandydata, są również mile widziane
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do zmiany miejsca otoczenia oraz chęć osiągnięcia stabilizacji w jednym miejscu pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na 6-ścio miesięczny okres (po tym okresie możliwość przejścia na czas nieokreślony)
  • pracę według systemu zmianowego w kompetentnym i sympatycznym zespole, która gwarantuje możliwość rozwoju zawodowego, oraz indywidualnego dostosowania grafiku.
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 do 2000 euro netto (wysokość zależy od wykształcenia, doświadczenia, umiejętności oraz znajomości języka i jest ustalana bezpośrednio podczas rozmowy pracodawcy z kandydatem)
  • szeroką pomoc w organizacji całego pobytu i zakwaterowania
  • służbowe auto do dyspozycji na czas wykonywania pracy
  • szkolenie wewnętrzne, przygotowujące do profesjonalnego wykonywania powierzonych obowiązków
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1858)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)