Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarz / Pielęgniarka

MEDIjob - agencja zatrudnienia w Niemiecki Czerwony Krzyż DRK

Niemcy

168 dni temu

Ogłoszenie numer: 1878916, z dnia 2018-01-08

MEDIjob pośredniczy w zatrudnianiu personelu medycznego. Naszym partnerem na terenie Niemiec jest Niemiecki Czerwony Krzyż, który oferuje umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i zapleczem socjalnym, zawieraną bezpośrednio z kandydatką/kandydatem. Nasi klienci nie ponoszą kosztów pośrednictwa.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Poszukiwani przez nas kandydaci to pielęgniarka / pielęgniarz oraz inne osoby zatrudnione w szeroko pojętej opiece medycznej.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (możliwość nauki języka niemieckiego)
  • nie wymagamy doświadczenia
  • dyplom ukończenia Szkoły Pielęgniarskiej / licencjat pielęgniarstwa / dyplom magistra pielęgniarstwa / wszelkiego rodzaju kursy medyczne
  • pozytywne i życzliwe nastawienie, empatia, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki aktualnie obowiązujące na terenie Niemiec
  • 30-sto godzinny tydzień pracy z możliwością ekstra płatnych nadgodzin
  • możliwość zdobycia certyfikatu uprawniającego do wyższych zarobków oraz pracy na terenie całej Unii Europejskiej
  • dwie różne formy zatrudnienia: opieka stacjonarna oraz mobilna, do wyboru po wcześniejszym tygodniowym szkoleniu
  • zakwaterowanie w lokalach należących do pracodawcy

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (710)
Wałbrzych (47)
Legnica (69)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (76)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (891)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1823)
Radom (62)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (21)