Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Glazurnik Francja
Płytkarz / glazurnik

ATERIMA
Francja, Francja, okolice Rennes
praca stacjonarna
1852 dni temu
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:
2019-03-25
Francja, okolice Rennes
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • znajomość j. francuskiego
Obowiązki:
  • układanie płytek i glazury przy użyciu kleju
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową na 2 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 13,30 EUR brutto / godz. (35 godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
  • zagwarantowane nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
Aplikując na ogłoszenie ogłoszenie: Płytkarz / glazurnik, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30-644 Kraków, Puszkarska 7f, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ TERAZ”.