Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Glazurnik Holandia
Płytkarz / Glazurnik

montagewerk
Holandia, Leidschendam
praca stacjonarna
rekrutacja online
1290 dni temu

Ogłoszenie numer: 3790716, z dnia 2020-10-21

Holenderski sektor rekrutacyjny jest jednym z najlepszych we wszystkich krajach w Europie. Jako agencja rekrutacyjna dbamy o Państwa płatności, ubezpieczenie społeczne i numer konta oraz zakwaterowanie. Oczywiście rozumiemy, że przyjazd do Holandii to duży i ekscytujący krok. Dlatego zatrudniamy polskojęzycznych koordynatorów którzy zawsze będą cię wspierać (założenie konta bankowego, BSN, zakwaterowanie, transport). Krótko mówiąc, robimy wszystko, aby zapewnić Ci ciepłe powitanie i miły pobyt w Holandii!

Miejsce pracy: Holandia, Leidschendam

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku płytkarz / glazurnik.

Główne zadania:

  • Układanie płytek różnego rodzaju
  • Fugowanie płytek
  • Usuwanie wszelkich nierówności
  • Przygotowanie do układania płytek
  • Usuwanie wad
  • Prace wykończeniowe.

Wymagania

  • Potrafisz samodzielne wykonywać wyżej wymienione zadania
  • Masz doświadczenie w danej dziedzinie
  • Prawo jazdy I samochód będą dodatkowym atutem
  • Posiadasz VCA

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie, wypłacane co tydzień (550-600 € netto tygodniowo)
  • Praca długoterminowa na rożnych projektach
  • Narzędzia
  • Zapewnione przez nas środki ochrony indywidualnej i ubrania robocze
  • Zakwaterowanie(pokój jednoosobowy)
  • Samochód służbowy (+ karta paliwowa) i lub zwrot kosztów podróży
  • Pełnoetatowe stanowisko na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne