Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Glazurnik Niemcy
Płytkarz / Kafelkarz

BRASCO Sp. j.
Niemcy
praca stacjonarna
1680 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco wraz ze swoim holenderskim partnerem poszukuje dla swojego klienta mającego siedzibę w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: KF-DE/0419/PR

Obowiązki:

  • praca przy kafelkowaniu ścian, podłóg.
  • przygotowywanie powierzchni.
Wymagania:
  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • dokładność i precyzja;
  • własny samochód mile widziany;
  • możliwość pracy w brygadach;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12.00 EUR /h brutto + 24.00. EUR diety dziennie;
  • jednorazowy zwrot kosztów transportu z Niemiec do Polski;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież robocza wysokiej jakości;
  • zestaw profesjonalnych narzędzi.