Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Norwegia Glazurnik Norwegia
Plytkarz - ogolnobudowlaniec

HÜBNER BYGG
Norwegia, Oslo
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
1002 dni temu

Ogłoszenie numer: 5138760, z dnia 2021-07-28

Remont łazienek.

Miejsce pracy: Norwegia, Oslo

Opis stanowiska

Norweska firma poszukuje solidnych pracowników do remontów łazienek.Wykonujemy wszystko oprócz instalacji wodnoelektrycznych.

Operujemy na terenie Oslo dla rynku prywatnego. Stawiamy na uczciwe i fachowe wykonanie prac na wysokim poziomie. Możemy zaoferować konkurencyjne zarobki oraz zakwaterowanie. Dla właściwego kandydata praca od zaraz.

Wymagania

Fachowość w zakresie remontowania łazienek. Wyburzanie, nowe konstrukcje, okrecanie płytami, szpachlowanie, malowanie, plotkowanie, montaż mebli.

Wykonujemy wszystkie prace oprócz instalacji wodnych i elektrycznych.

Oferujemy

  • Konkurencyjne zarobki
  • zakwaterowanie.