Płytkarz

Wieczorek Fliesen GmbH

Niemcy, Würzburg

27 dni temu

www.wieczorek-fliesen.de

Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się płytkowaniem.

Realizujemy zarówno projekty prywatne jak i komercyjne. Zapewniamy fachowe i profesjonalne doradztwo oraz prowadzenie projektu budowlanego samodzielnie lub z naszymi partnerami.

Aby zapewnić jakość usług i niezawodność naszym klientom, poszukujemy płytkarzy.

Płytkarz
Miejsce pracy: Würzburg
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie podłoża pod flizy/kafelki/płytki
  • Przygotowanie warstwy izolacyjnej
  • Układanie kafelek/płytek różnego rodzaju i z różnego materiału
  • Renowacja uszkodzonego podłoża
  • Układanie zdobień, montaż, fugowanie, ciecie oraz szlifowanie płytek
  • Prace wykończeniowe
Wymagania:
  • Wyuczony zawód płytkarza lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie glazurnika/płytkarza
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chętnie widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Chętnie widziane młode osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w zawodzie płytkarza!
Oferujemy:
  • stałą umowę o prace na niemieckich warunkach (wszelka pomoc w załatwieniu spraw urzędowych jak i mieszkania)
  • niemiecka stawka godzinowa
  • długotrwale zatrudnienie
  • pełen pakiet socjalny
  • wynajem mieszkania na czas nieokreślony w przypadku podpisania długotrwałej umowy o prace
  • nabycie podstaw w języku niemieckim na poziome prostego porozumiewania się w tematyce budowlanej

Poznaj

Jestesmy niemiecka firma z wieloletnim doswiadczeniem zajmujaca sie plytkowaniem, kladzeniem kamienia naturalnego oraz pracami wykonczeniowymi.

Fachowo doradzamy naszym klientom i wykonujemy projekty budowlane samodzielnie lub wspólnie z innymi firmami i naszymi partnerami. Nasz Klient

znajduje sie zawsze w centrum uwagi. Aby jeszcze poprawic jakosc naszych uslug i wzmocnic nasz team, szukamy plytkarzy, malarzy-tynkarzy oraz

brygadzisty.

Poznaj stanowisko: Glazurnik
Glazurnik zajmuje się okładaniem ścian płytkami ceramicznymi, klinkierowymi, terakotą, lastriko, płytkami szklanymi oraz innymi materiałami, które przewiduje projekt. W niektórych przypadkach glazurnik może mieć za zadanie odnowienie powierzchni ścian już wyłożonych płytkami. Glazurnik może pracować indywidualnie lub jako członek zespołu pracowników budowlanych. Pracując indywidualnie zazwyczaj nie ogranicza się tylko ...
Praca Glazurnik