Zobacz więcej ofert pracy

Płytkarz

Wieczorek Fliesen GmbH
Niemcy, Würzburg
praca stacjonarna
1374 dni temu

Ogłoszenie numer: 3453802, z dnia 2020-07-14

www.wieczorek-fliesen.de

Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się płytkowaniem.

Realizujemy zarówno projekty prywatne jak i komercyjne. Zapewniamy fachowe i profesjonalne doradztwo oraz prowadzenie projektu budowlanego samodzielnie lub z naszymi partnerami.

Aby zapewnić jakość usług i niezawodność naszym klientom, poszukujemy płytkarzy.

Płytkarz

Miejsce pracy: Niemcy, Würzburg

Opis stanowiska

  • Przygotowanie podłoża pod flizy/kafelki/płytki
  • Przygotowanie warstwy izolacyjnej
  • Układanie kafelek/płytek różnego rodzaju i z różnego materiału
  • Renowacja uszkodzonego podłoża
  • Układanie zdobień, montaż, fugowanie, ciecie oraz szlifowanie płytek
  • Prace wykończeniowe

Wymagania

  • Wyuczony zawód płytkarza lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie glazurnika/płytkarza
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chętnie widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Chętnie widziane młode osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w zawodzie płytkarza!

Oferujemy

  • stałą umowę o prace na niemieckich warunkach (wszelka pomoc w załatwieniu spraw urzędowych jak i mieszkania)
  • niemiecka stawka godzinowa
  • długotrwale zatrudnienie
  • pełen pakiet socjalny
  • wynajem mieszkania na czas nieokreślony w przypadku podpisania długotrwałej umowy o pracę