Zobacz więcej ofert pracy

Podreferendarz

Urząd do Spraw Cudzoziemców w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1866 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 45152

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- praca przy komputerze,
- permanentna obsługa klientów zewnętrznych,
- praca pod presją czasu,
- w budynku znajdującym się w dzielnicy Ursynów, przystosowanym dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Pracownikom oferujemy:
trzynaste wynagrodzenie, pakiet szkoleń, refundacje nauki języków obcych i studiów podyplomowych, dofinansowanie do karty Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, ruchomy czas pracy.

Zakres zadań

  • Przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji wpływającej do Departmanetu Legalizacji Pobytu UdSC;
  • Rejestrowanie korespondencji oraz prowadzenie EZD w zakresie właściwym dla Zespołu Kancelaryjno-Biurowego;
  • Udzielanie informacji telefonicznych oraz przyjmowanie interesantów;
  • Rejestrowanie danych dotyczących prowadzonych postępowań administracyjnych w skorowidzach imiennych prowadzonych w Departamencie Legalizacji Pobytu UdSC;
  • Współpraca z Wydziałem Logistyki Biura Dyrektora Generalnego w sprawach administracyjno-gospodarczych;
  • Prowadzenie ewidencji i obsługi dokumentów o klauzuli "zastrzeżone".

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi kancelaryjnej lub sekretarskiej
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej;
  • Znajomość ustawy o cudzoziemcach;
  • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego;
  • Posiadanie uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "zastrzeżone" lub zgoda na poddanie się procedurze dopuszczającej do informacji niejawnych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym wyższym - A2.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie w zakresie obsługi Systemu Informatycznego Pobyt;
  • Przeszkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych;
  • Przeszkolenie z zakresu obsługi sekretariatu;
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie podstawowym wyższym - A2;
  • Znajmomość obsługi MS Office;
  • Znajomość obsługi EZD;
  • Znajomość przepisów dotyczących instrukcji kancelaryjnej i archiwalnej.