Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Pokojówka Holandia
Pokojówka / Pokojowy

Yani Employment Services
Holandia
praca stacjonarna
3996 dni temu

Ogłoszenie numer: 279471, z dnia 2013-06-10

Yani Employment Services B.V. jest firmą rekrutacyjną specjalizująca się w selekcji kandydatów do pracy w sektorze hotelarskim w Holandii.

Aktualnie poszukujemy do pracy w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

  • Praca polega na przygotowaniu pokoi dla gości według standardów wytycznych przez hotel.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego,
  • Doświadczenie na stanowisku pokojówki bądź podobnym mile widziane,
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Motywacja, energia w działaniu,
  • Brak tatuaży w widocznych miejscach (ręce , szyja) oraz piercingu na twarzy.

Oferujemy

  • Miejsce zakwaterowania w Haarlem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,