Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Grecja Pokojówka Grecja
Pokojówka / Pokojowy

Lions Entertainment
Grecja, Thassos
3 500 - 4 500 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / o pracę tymczasową / agencyjna
praca stacjonarna
rekrutacja online
325 dni temu

Firma Lions Entertainment powstała w 2011 i zatrudnia animatorów czasu wolnego w rejonie Chalkidiki oraz na wyspach Thassos i Zakynthos w Grecji. Od momentu powstania do sezonu 2018 firma odnosiła sukcesy w realizacji przyświecającej idei animacji czasu wolnego, dzieki czemu z grupy przyjaciół w dniu powstania, urosła do 50-cio osobowej (sezon 2018), perspektywicznej firmy z jasno wyznaczonymi celami na przyszłe sezony. Lions Entertainment współpracuje z 14 hotelami w rejonie Chalkidik i wysp Thassos oraz Zakynthos. Więcej dowiesz się o nas z naszej strony internetowej i facebooka! http://www.lionsentertainment.com/pl/ https://www.facebook.com/lionsentertainment/

Miejsce pracy: Grecja, Thassos
Opis stanowiska:
  • praca w hotelach 4/5 gwiazdkowych
  • sprzątanie pokoi
  • wymiana pościeli
  • wymiana chemii
  • utrzymanie porządku na obiekcie
Wymagania:
  • otwartych, uśmiechniętych, chętnych do rozwoju ludzi
  • doświadczenia mile widziane
  • znajomość angielskiego min. na poziomie podstawowym
  • grecki czy niemiecki mile widziane
  • minimalna znajomość języka angielskiego.
  • zaangażowanie
  • pracowitość
Oferujemy:
  • praca w międzynarodowym zespole
  • wspaniały klimat, dużo słońca i zabawy,
  • pensja od 700 euro netto miesięcznie w zależności od doświadczenia
  • 3 posiłki dziennie
  • zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych
  • bilet powrotny
  • kurs przygotowawczy do zawodu
  • Polska umowa
  • ubezpieczenie

Poznaj

Firma Lions Entertainment powstała w 2011 i zatrudnia animatorów czasu wolnego w rejonie Chalkidiki oraz na wyspach Thassos i Zakynthos w Grecji. Od momentu powstania do sezonu 2018 firma odnosiła sukcesy w realizacji przyświecającej idei animacji czasu wolnego, dzieki czemu z grupy przyjaciół w dniu powstania, urosła do 50-cio osobowej (sezon 2018), perspektywicznej firmy z jasno wyznaczonymi celami na przyszłe sezony. Lions Entertainment współpracuje z 14 hotelami w rejonie Chalkidik i wysp Thassos oraz Zakynthos. Więcej dowiesz się o nas z naszej strony internetowej i facebooka! http://www.lionsentertainment.com/pl/ https://www.facebook.com/lionsentertainment/