Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Pokojówka Holandia
Pokojówka - sprzątanie hoteli w Amsterdamie

Yani Employment Services
Holandia, Amsterdam
praca stacjonarna
4365 dni temu

Ogłoszenie numer: 211558, z dnia 2012-06-06

Firma Yani Employment Services zajmuje się rekrutacja pracowników z Polski do pracy w Holandii. Zasadniczo posiadamy jedynie oferty pracy w hotelarstwie.

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy sprzątaniu hoteli w Amsterdamie.

PRACA OD ZARAZ!!!

Wymagania

  • komunikatywny język angielski bądź holenderski
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu hoteli mile widziane
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista i kultura pracy

Oferujemy

  • zakwaterowanie w Haarlem (około 10 minut pociągiem od Amsterdamu)
  • stawka godzinowa wynosi 8.35 euro brutto od 23 roku życia, 7.31 euro brutto poniżej 23 roku życia.